Sacharinova

Volám sa Andrea Jančiová.

Pod značkou Sacharinova sa venujem svojej veľkej vášni – hodvábu, pritom je jedno či ho maľujem, farbím, vyšívam, šijem…, ten lesk a dotyk je nezameniteľný. 

Som si istá, že keby ste sa chvíľu dotýkali hodvábu, už sa nebudete chcieť dotýkať inej textílie. Bude hladiť vašu pokožku, v chladných dňoch vás zohreje, v horúcich ochladí, ochráni pred vetrom. Hodváb je ideálnym spoločníkom žien vo vedúcich postoch, hravým kamarátom malých slečien i študentiek, univerzálnym ,,parťákom“ na výlet, skvelým doplnkom na spoločenské udalosti, vhodným do práce, do mesta, aj do prírody.

Prečo si vybrať práve z mojej ponuky?

U mňa nájdete rôzne pevnejšie, luxusné typy hodvábu, z ktorých ľahko vytvoríte ozdobu vášho krku, dekoltu, účesu, pásu, bokov, či kabelky, v prípade núdze viete z väčšieho šálu improvizovane vytvoriť top alebo sukňu. Šál a šatka sa dajú nosiť a  viazať na mnoho módnych spôsobov, poslúžia naozaj rozmanito. Očarte a  prekvapte okolie dámskou vyšívanou kravatou, stuhou či dizajnovým motýlikom.

Že ešte žiaden hodvábny doplnok nemáte?

Tak je načase napraviť to a  vybrať si originálny, nevšedný kúsok. Ak nejdete s módnym davom, nepodliehate módnym výstrelkom a máte radi luxus, trvácnosť, ak je vašim  životným trendom nadčasovosť a udržateľnosť, tak ste u mňa na tej správnej adrese. Z bohatej ponuky si vyberie ten pravý doplnok extravagantná bohémka i decentná dáma.

Neviete si vybrať?

Rada Vám poradím, môžeme spolu zladiť váš outfit, korunovať ho ručne maľovaným hodvábnym kúskom, ktorý vám prinesie radosť i úžitok. Maľujem aj na mieru pre ženy, mužov, deti, jubilantov… Vysvetlím vám možnosti, prispôsobím sa vašim špecifickým požiadavkám – kvalita, veľkosť, farebnosť, motívy, venovanie, cenový strop, doba vyhotovenia… V  podobe bytových doplnkov – maľovaných štól, obliečok na vankúše, tienidiel, dokonca záclon, dá hodváb aj vášmu domovu punc jedinečnosti, stačí ma kontaktovať s nárokmi.

Hodváb je variabilný, prírodný, biologicky rozložiteľný materiál, známy už stáročia, jeho dekoračné a úžitkové vlastnosti sú overené množstvom spokojných ľudí. Ak práve netvorím z hodvábu, tvorím pod značkou Sacharia aj bižutérne šperky a doplnky z kvalitných materiálov.

Recyklujem odstrižky môjho maľovaného hodvábu a luxusných látok z krajčírskych salónov. Vdýchnem im v podobe šperkov nový život, skombinujem ich s minerálmi, sladkovodnými perlami, sklom… Spestrite svoj dekolt, zápästie , alebo si urobte radosť náušnicami, sponou, brošňou,… Môžete šatku zladiť so šperkom a celkový dojem z  vášho výzoru doviesť k dokonalosti. Dokážem vyrobiť šperk aj z  vami zaslanej textílie. Zakladám si na tom, že každý kúsok z  mojich rúk je jediný originál, identické výrobky netvorím. Garantujem, že nestretnete človeka s rovnakým doplnkom, aký máte odo mňa vy.


Andrea Jančiová – pôsobí pod značkou Sacharinova. Postavám v románe dodala elegantný šmrnc vďaka jej hodvábnym výrobkom. Vytvorila levanduľovú vyšívanú brošňu od tety Leonity (Sacharia) a tiež Piinu hodvábnu kravatu s korálkovou výšivkou, Alexovu hodvábnu kravatu s geometrickými kohútmi, vyšívaný pruhovaný motýlik, ktorého majiteľkou bola Ainsley, Marlonov hodvábny šál s majákom a hodvábny šál tety Lisy s detailom kaviarne. Okrem toho ponúka aj služby editorky s profesionálnym prístupom. 

Pokiaľ vás jej tvorba zaujala a radi by ste si zakúpili jej produkty, ktoré vytvorila do príbehu, môžete tak urobiť na tomto odkaze

www.sashe.sk/sacharinova

V prípade záujmu o jej produkty, alebo služby, kliknite na tento odkaz:

www.sashe.sk/sacharinova 

Nákupný košík